Juhtkond

Allikas: Wikimedia Eesti

Juhatus

MTÜ igapäevast tööd korraldab juhatus, milles põhikirja järgi peab olema vähemalt kolm liiget.

Juhatuse koosolekud toimuvad tavaliselt kord kuus Tartus. Kui tunned huvi, küsi täpsemalt järele ja astu läbi.

Wikimedia Eesti juhatuse meililist: wmee-juhatus@googlegroups.com

Praegune juhatuse koosseis

Sven-Erik Soosaar
juhatuse esimees
juhatuse liige alates 8. märtsist 2014
sven-erik@wikimedia.ee

Eva Lepik
varahoidja
juhatuse liige alates 25. veebruarist 2012
eva@wikimedia.ee

Teele Vaalma
personalijuht
juhatuse liige alates 25. juulist 2010
teele@wikimedia.ee
+372 5814 5381

Tanel Pern
rahvusvaheliste suhete koordinaator
juhatuse liige alates 8. märtsist 2014
tanel.pern@wikimedia.ee


Endisi juhatuse liikmeid

Ivo Kruusamägi
25. juuli 2010 kuni 5. august 2012

Raul Veede
9. juuli 2011 kuni 11. veebruar 2014


Töötajad

Tegevjuht Marta Peebo
e-mail: marta@wikimedia.ee
tel: +372 52 30 204


Assistent Käbi Suvi
e-mail: kaebi@wikimedia.ee
tel: +372 5214 323


Haridusprogrammi koordinaator Ivo Kruusamägi
e-mail: ivo@wikimedia.ee